Teamindelingen JO19 en JO17 seizoen 2024/2025

Beste spelers en ouders / verzorgers,

Hierbij presenteren we de teamindeling van de samenwerkende JO17- en JO19-teams van S.V. Oostrum, SV Leunen en SVOC’01.

Deze indeling is tot stand gekomen met inbreng van trainers en leiders van alle betrokken clubs. Bij het indelen van de teams hebben we gekeken naar sterkte, maar zeker heeft het sociale aspect nadrukkelijk meegewogen. We hebben gezien de aantallen besloten om er in totaal zes teams van te maken, twee JO19-teams en maar liefst vier JO17-teams. Bij een lager aantal zouden we uitkomen op teams van ongeveer 18 spelers, wat het aantal wissels en de speeltijd per speler niet ten goede zou komen.  

We zijn voor enkele teams nog op zoek naar vrijwilligers die de rol van trainer en/of leider van deze teams op zich willen nemen. Mocht je hier interesse in hebben, meld je dan bij één van de onderstaande personen.

We wensen iedereen veel plezier in zijn/haar team tijdens het komende seizoen.

Met vriendelijke groeten,


Werkgroep Samenwerking SV Oostrum / SV Leunen / SVOC’01
Don Clephas (SV Oostrum)
Joep Gielens (SV Oostrum)
Twan Willems (SV Leunen)
Michel Baltissen (SV Leunen)
Robert Michels (SVOC’01)
Fabian Voermans (SVOC’01)

Klik hier voor de indeling.