Verslag VOS - Leunen 10-10-2010
Leunen doet zichzelf tekort tegen VOS
Leunen blijft hekkensluiter in de vierde klasse F. Dat het team het moeilijk zou krijgen in de zwaar ingedeelde klasse stond bij voorbaat vast. Na zes wedstrijden heeft de ploeg 3 punten bij elkaar gespeeld en daarmee zijn nog diverse teams “binnen het bereik” van de oranjehemden. Met één overwinning maken de mannen van trainer Henk Langstraat een behoorlijke sprong op de ranglijst.  Afgelopen zondag had men gezien het aantal kansen die sprong al kunnen maken. In en tegen titelkandidaat VOS was er maar één ploeg die aanspraak mocht maken op de overwinning. Maar zoals elke wedstrijd dit seizoen ontbreekt het aan scorend vermogen. Voeg daarbij het ongelofelijke vermogen van de grensrechter van de gastheren om bij (nagenoeg) elke aanval van Leunen zijn vlag omhoog te steken én het feit dat de scheidsrechter daar elke keer weer “blind” intuint – de man volgt de wedstrijd gezien zijn leeftijd van te grote afstand om situaties zelf te kunnen beoordelen – en de eindstand blijft 0 – 0. Jammer voor Leunen, jammer ook voor de immer hardwerkende spits Wim Sijberts, die een loepzuiver doelpunt in ongenade zag vallen. 
Vooraf had de rode lantaarndrager getekend voor een punt, uit bij VOS. Maar het waren de oranjehemden die meteen hun visitekaartje afgaven. Al in de 2e minuut had Wim Sijberts de bal in het lege doel kunnen schuiven. De bezoekers kregen tot aan de 23e minuut drie 100% kansen, maar slaagde er niet in de prima keepende doelman Peeters te verschalken. In de 23e minuut belandde een schot van VOS op de lat. Uit de tegenaanval was Wim Sijberts dichtbij een doelpunt, maar hij werd “afgevlagd”. In de 40e minuut scoorde hij zelfs de 0 – 1. Zijn treffer werd volledig onterecht afgekeurd vanwege buitenspel. Het was niet de eerste keer dat de grensrechter van VOS zijn vlag dubieus hanteerde, wel het belangrijkste moment van de wedstrijd. Onbegrijpelijk dat grensrechters op deze manier punten voor hun ploeg kunnen pakken….
Een doelpunt van de bezoekers uit Leunen bleef de gehele wedstrijd in de lucht hangen, maar de VOS – doelman hield zijn team in de wedstrijd. De 120 toeschouwers zagen een spannend voetbalgevecht waarbij de beslissingen van scheidsrechter Philipsen steeds merkwaardiger vormen aannamen. Uiteindelijk is misschien hij het meest tevreden met de puntendeling…..